Hlavní hodnoty, na kterých si zakládám, jsou kvalita, hloubka a individuální přístup ke každému klientovi. Díky tomu můžeme společně pracovat přesně na tom, co si přejete a potřebujete. Kombinuji různorodé masážní techniky spolu s dalšími terapeutickými technikami či muzikoterapií (frekvenční ladičky, tibetská mísa) přímo vám na míru. Moje masáž tedy nikdy nebude stejná, ale povede vás vždy do nových, aktuálně přístupných prožitků. Všechny druhy masáží jsou k dispozici jak pro jednotlivce, tak pro páry.

Setkání zahájíme příjemným rozhovorem a vzájemným naladěním. Bude prostor pro vaše sdílení a předání všeho, co považujete pro společnou práci za důležité. Stejně tak vám i já blíže představím, co nás společně čeká a uvítám jakékoliv vaše otázky.

Na komunikaci kladu velký důraz. Ačkoli jste při masážích plně v roli přijímajícího, vždy je to oboustranná spolupráce, dialog. I přijímání je totiž aktivní role, nikoli pasivní. Pro plný potenciál prožitku je důležitá práce s dechem, aktivní naslouchání vlastnímu tělu a následování jeho přirozeného proudu. Pokud jste teprve na začátku a ještě nevíte jak na to, není třeba se obávat. Od toho tu jsem, abych vám pomohla udělat první kroky.

Zaujala Vás některá z masáží?. Domluvme se na termínu Vaší personalizoavné masáže přímo v srdci Hradce Králové.

Elixír vjemů pro vaše smysly, kde zažijete doteky jemné jako hedvábí i pevné jako sama země. Kultivace sexuální energie může být významným milníkem na vaší cestě. Pojďte se uvolnit do pocitu naprostého přijetí a v bezpečném prostoru nechat moudrost svého těla se projevit. Pokud vás volá cesta tantry a chcete energii nejen načerpat, ale také se s ní naučit sami pracovat, pak je tato masáž pro vás ta pravá.

Zjistit více

Tato služba je určena jednotlivcům, kteří chtějí pracovat na uvolnění emocionálních, energetických a fyzických bloků v těle a dosáhnout celkového pocitu harmonie a blaha.
Metoda de-armouringu pomáhá uvolnit napětí a trauma v těle. Zatímco léčení jóni a vajry se zaměřuje na harmonizaci ženského a mužského pohlavního centra. Tato terapeutická služba je vhodná pro ty, kteří chtějí prozkoumat a prohloubit svou osobní a sexuální spiritualitu a dosáhnout hlubšího propojení se sebou či svým svým partnerem.

Zjistit více

Tantrická masáž pro páry je zážitek, který si mohou společně užít dva lidé, obvykle partneři. Během této masáže jsou oba masírováni současně ve stejném prostoru. Masáž může být prožitková nebo terapeutická a zaměřuje se na uvolnění fyzického, psychického i energetického těla, snížení stresu a podporu vzájemného propojení a relaxace. Je to skvělý způsob, jak si společně užít čas a posílit intimní pouto.

Zjistit více